Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mdk01

    addikt

    válasz #72042496 #1113 üzenetére

    Ma megkérdeztem a cégnél a boltba hogy a 600-as vasalat mennyibe kerül (a múltkor csak tippeltem) és azt tudtam meg hogy 550mm felett van egy kategória ugrás(amit érdemes betratani), mert azok már nagyon hosszúak és meg vannak erősítve, így 50kg-ot bírnak. Az ára ezeknek az úgynevezett plusszos vasalatoknak 15.000,-˛pár-tól indulnak felfele.Na ne kapj szívrohamot az ár amit a korábbi hsz.-ben említettem helytálló, mert lehet kapni normál változatban is de ezek "csak" 35kg-ot bírnak párban. Ez soknak tűnik így elsőre de gondolj bele mikor egy akkora fiók amit te is szeretnél tele van pakolva és a 600mm-es vasalat teljesen kijön a szekrényből, hát oda kell a masszivitás.Ezért érdemes ilyen hossz felett a plusszos vasalatot választani.
    Az alu-style-tól közvetlen én úgy tudom nem lehet rendelni, legalábbis a fehérvári telephelyen nem, mert itt gyártják a cuccokat.
    Pesten van a központ ott nem tudom mi a helyzet mert mi a fehérváriakkal vagyunk szerződésbe ugyanis bútorokat gyártunk nekik, így a jó kapcsolatra való tekintettel nekünk adnak el közvetlen is, így én is betudok szerezni bármit,még egyedit is.:)
    Dolgoztam én Szeged mellé is mert egy visszatérő kuncsaftom anyukája ott lakik és kellett neki egy konyha.:)Minden lehetséges csak szervezés és pénz kérdése.
    Ha kitaláltad mit is szeretnél szólj és megbeszéljük de azt már priviben hogy ne offoljuk szét a topikot...sztem.

    üdv.

Új hozzászólás Aktív témák