Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz dracoo25 #25043 üzenetére

    arra lennek kivancsi h mint tervezo van-e valami kotelezettseged h nemtudom milyen hitelesíttetést vagy kulonbozeti vizsgát tegyél, mert gondolom nem minden szabvany felel meg az otthoninak es elkepzelhetonek tartom h ezt hianyoljak, ha esetleg nem is mondjak. szerintem baromira alul vagy fozetve es ez kb egy keydo/gyakornoki pozicio lehet. nem tudom elkepzelni h ne tudj tobbet keresni. technikusi szinten is siman elerheto mondjuk egy 35k siman.
    egyik ismerosom vagy hat igazabol nagyon tavoli rokonom akivel eletemben egyszer beszeltem tehat... :) szal o is hasonlo teruleten dolgozik de elvegzett valami inglis szakképzést kornyezetbarat energiak, passzivhaz stb es vmi ilyen cégnél dolgozik birghtonban. szal ha ott megel akkor tuti nem 18at keres.
    a masik h ha ertesz a cad-hez akkor azt esetleg gepipari teruleten is lehetne hasznalni, erre latsz-e esélyt? ill erdeklodest mert pl birmingham durvan tele van gepipari cégekkel, es ott meg ilyen 28-30k full kezdo eppkiestel a padbol fizu se tul combos.
    epitoipart nem vagom. de otletelesnek jo szvsz

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

  • Snoop-y

    veterán

    válasz dracoo25 #25043 üzenetére

    Attol hogy te akarsz dolgozni.
    Nem kell feladni meg elore eltemetni magadat mert az nem vezet sehova.
    Bocs hogy kiakadtam az este de a lenyegen az nem valtoztat. Amig sajat magadban nem hiszel mas miert tenne?
    18k bol nyilvan nem lehet a celjaidat elerni de hat ki mondja hogy neked ott le kell ragadni?
    Keressel szepen masik munkat. Hays-nel peldaul eleg normalis ugynokok vannak.

    Linkedin profilt szepen epitsd ki meglatod ossze fogsz akadni egy ugynokkel aki talal majd neked munkat.
    1 ev itt nagyon keves ido es nem tudsz belole ertelmes kovetkeztetest levonni.

    New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Új hozzászólás Aktív témák