Új hozzászólás Aktív témák

  • Tharkoul

    tag

    Mivel már a kezdetektől fogva nem értem hogy működik, gondoltam most már végül rákérdezek. A téma a cwm lenne.

    Akár cwm-mel, akár nandroid backuppal mentem ki a rendszeremet, gyönyörűen kiment mindent, még sd-extet is. A probléma ott van, hogy mikor vissza akarom állítani, akkor sd-exttel nem csinál semmit, és bár írja, hogy de, helyreállította, nem történt szó szerint semmi, az ext2 üres, de az alkalmazásaimat mégsem engedi telepíteni, mert azért egy-két fájlt csak sikerült visszamásolnia. Ilyen szinten az egész backup értelmét veszti, mert kezdhetem újra az egész rendszert, maximum arra jó, hogy a verziók között ingázzak. Feltételezem ez abnormális, nem így kellene működnie, így a kérdésem:

    Mi a ménküvel vegyem mégis rá arra, hogy visszaállítsa az ext2 tartalmát is? Az ext2 természetesen jelen van az SD-n, meg van formázva, ha külön próbálom visszaállítani, akkor is sikerrel lefut, de szintén nem csinált semmit. Ha esetleg manuálisan akarnám visszamásolni a tartalmát, azt sem lehet, mert hála a jó istennek írásvédett és linux alól sincs jogosultságom átmásolni az SD-re.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák