Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szatura

    tag

    válasz DroiDMester #66312 üzenetére

    Mert az ugye egyértelmű a leírásból, hogy nightly ami nekem kell 🙃
    Na ezzel ment el a nap első fele, mire ugye erre rávilágított valaki.
    Örülök, hogy te ekkora mágus vagy itt, valszeg van olyan dolog ami meg nekem van a kis újamban....nem ez.
    Köszönöm a segítséget

  • mikrofon

    addikt

    válasz DroiDMester #66312 üzenetére

    Ebből a mondatából kiderülhetett volna a hozzáértők számára hogy nem egy IT guru:
    "Átnevezve dtb.img -re az img eltünik, ez gondolom normális."

    Ami szerintem nem baj, sőt neki is lehet box-sza.

    Csak neki olyan kellene ami kicsomagolás után egyből használható, semmilyen házi tuningot nem igényel, se szoftverest se hardverest, és még a kodi is a play áruházból telepithető és teljes értékűen használható.
    Ez is bizonyítja hogy lenne rá igény.
    Ezért nem értem, hogy amikor én megírom hogy van ilyen 50USD-ért, akkor miért kezditek többen is azt bizonygatni hogy márpedig ilyen nincs, ez reklám szöveg és én tudom rosszul. Pedig én tudom hogy van ilyen hiszen használom is és tapasztalhattátok hogy alaposan le is teszteltem és ki is próbáltam amit lehet, amiről mindig be is számoltam... A hiányosságait is megírtam....
    Egyszerűen az ilyen felhasználónak nem a 25 USD-s kategóriából kellene ajánlani amivel még szoftveres és esetleg hardveres Móka is van, hanem az 50-esből. Lehet hogy kétszer annyi de tökéletesen működik médialejátszóként a gyári androiddal is amivel jön....

    Nagyon kíváncsi lennék rá, hogy miért nincs ennek itt helye..... és miért olyan hihetetlen hogy van rendesen működő és rendesen összerakott box....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák