Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz Pelican #26482 üzenetére

    Nem akartam én semmin csámcsogni. mindössze olvastam hogy valaki akinek nincs reset gomb a boxán, mert sajnos egyre több iylen van, nehezen tudta elindítani a LE telepítését.
    Erra van egyzserű módszer amit itt az összefoglalóban is írnak: az sd-re kell egy zip fájl és az android ota frissítésével elindítani. Akkor a box újraindul és a LE-t telepíti.
    Én mindössze megkérdeztem, hogy a reboot recovery appok, amik szintén újraindítanak és igen sok féle metódusú létezik, ezt nem csinálják-e meg. Azt is hozzátettem hogy nem próbáltam, és teljesen elképzelhető hogy ez nem működik. Megkérdeztem próbálták- e, mert ha igen akkor nem állok neki ezzel is kísérletezni.
    Erre nem az volt a válasz hogy igen már próbáltuk és nem megy, vagy az hogy nem tudjuk érdemes megnézni, hanem egy teljesen más dolgot kaptam vissza, hogy én nem értem hogy települ a LE, és minek akarok recoveryből telepíteni stb. Teljesen kiforgatott mindenféle választ kaptam, pedig hiába magyaráztam el még akkor sem arra kapom a választ. Nem értem miért kell ennyire értetlenül felfogni mindent, miért nem csak és kizárólag azzal foglalkozunk amire a kérdés irányul. rohadt röviden le lehetett volna zárni egy igennel vagy nemmel is.
    Egyébként gyorsan kipróbáltam egy kéznél lévő appot és azzal nem települ, tehát lehet hogy ez zsákutca, akkor ez nem lesz segítség, de még kipróbálok párat amihez root sem kell, vannak amik több indítási módot is adnak. Ha az nem működik akkor marad a zip vagy terminal emulator. Pedig örültem volna ha leegyszerűsíthető a folyamat.
    Részemről lezárva próbálok majd csak olvasni tt ezentúl, ha valakinek tudok választ adni valami kérdésre majd priviben megteszem ha lesz időm.

Új hozzászólás Aktív témák