Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz blakey #38247 üzenetére

    Odáig simán eljutok, hogy megírom a CE-t kártyára. (amúgy faszán indul az S905X box, csak a táv nem megy, de ezt már mondtam) A kártyán látom a fájlokat, közte a dbt-t is, ami lemezképfájl ( ha rajta hagyom az egeret ezt mutatja) és amit felül kellene írnom. Utána kikeresem a megírt kártyán lévő mappából a nekem szükséges elnevezésű fájlt, amit mondtál korábban és kimásolom a kártya gyökerébe, ahol az "eredeti" dtb is van. Utána átnevezem. Na ezután bármit teszek, elbarmolom a kártyát, mert onnan kezdve vagy nem csinál semmit, vagy a diskimager át akarja írni a kártyát. Ha jobb egérgombbal ki akarom csomagolni, nem engedi, mert azt írja hogy achív fájlt nem tud kicsomagolni. Ha nem akarom kicsomagolni, csak simán átnevezem, akkor meg nem történik semmi. Ott az átnevezett fájl az eredeti dtb alatt és annyi. Ha kihúzom tálcára és onnan akarom másolni, megint a diskimager akar lemezképet csinálni. Ha megengedem neki, hogy csináljon, akkor sem csinálja meg, valami hibát ír ki, de közben eltüntet mindet a kártyáról és onnan kezdve csak formázni tudom.
    Már vagy 8x írtam ki a CE-t a kártyára, mert állandóan elbarmolom valahogy. És tudom, hogy valamit nagyon benézek, de esküszöm, fogalmam nincs, hogy mit. Ja, emlékezetből írok, mert nem vagyok még otthon, csak próbálom felidézni, mit bénáztam eddig, úgy kb. 15x-i nekifutásra. :B Majd csinálok print scrn-t róla, ha módomban áll. Bocs mindenkitől, hogy ennyire nem vagyok képben és szétoffolom a topikot.. :R

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák