Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    Albatross18 - Season Two [link]

    Ajánlom mindenkinek ezt a játékot aki egykis könnyed golfozásra vágyik némileg elrugaszkodva a realitás talajától (észszerű keretek között maradva).
    Szerintem rendkívűl hangulatos játék, és teljesen ingyenes, amedig nemakarsz különleges felszerelést venni a karakterednek (ami nem kötelező).
    A youtube-on vannak videók is a játékról, bár ott már a season 3 -ből is vannak képek, ami rendkívül igéretesnek tűnik majd, de ennek a résznek sem kell szégyenkeznie.
    A játékban van karakterfejlődés, és a széllel is harcolni kell egyes pályákon (de ez természetes).

    Szerintem jó játék, csak 1 baj van jelenleg vele:
    Hogy hazánkból nemtalálok senkit. Én közel 2 hónapja játszom a játékkal, de eddig eggyel sem találkoztam. Pedig vagy tucatnyi európai játszik, főleg franciák, olaszok és spanyolok. De magyar egy darabb sincs.
    Bár ennek oka lehet, hogy nemigazán találtam magyar fórumokat ahol a játékról írnak, beszélnek. Így nem is ismerik (remélem majd ezután).

    Folyamatosan, újabb karakterek, pályák, segédek, felszerelések érkeznek...

    Akármit is mondanál a képek/videók alapján, próbáld ki a játékot, és adj neki egy esélyt.
    Szerintem nem rossz játék, mindenképp megér egy próbát.

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák