Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Gergello #1858 üzenetére

    A GBB-t nem alternatívaként emlíettem.
    Inkább egy kínai, vagy CA SL fegyver, az AEP szvsz később sem lesz pisztolyként előnyödre, kezdeni vele meg szegedi viszonylatban kimondottan nehéz. pisztolyos játék gyakorlatilag nincs, illetve elvétve, AEG ellen meg nem sok örömszerzésre ad lehetőséget sajnos.
    Ár: egy jó GBB (30k körül) árában van kínai AEG, de használtan Cyma AK47-et 20-25-ért kapsz, az már kipróbált (működik, lő, formázott akku), esetleg átnézett, átzsírzott, ne adj Isten kronózott, alkatrészcserén átesett fegyver. Tudom, hogy egy új AEP sem kerül ennyiben, de egy AEG sokkal inkább megéri hosszabb távon és rövid távon is több élménnyel gazdagíthat.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

  • K6000

    tag

    válasz Gergello #1858 üzenetére

    A döntés a tiéd. De szerintem nyugodtan vegyél Cyma Glockot. A 10000 Ft kategóriában AK vagy M szériában is csak műanyagot kapsz. Azon túladni meg igen nagy művészet, sokak szerint meg lehetetlen (szerintem is az). Épületben meg úgyis csak egyes lövést lehet leadni (tudom a MASZ szerint 1 Joule alatt lehet sorozatot lőni, de felénk nem divat) az az MP5 amivel meg rád lőnek egyeslövésnél ugyanannyit késik mint a pisztolyod :K
    A különbség, hogy neki sok 100 x több lőszer van a tárban mint neked. De hátha a csapatban van valakinél AEG és segít rajtad. Kezdésnek bőven jó! Megtanulsz pontosan lőni, az első 2-3 játékon meg rájössz mi működik és mi nem.

    Nekem is gázos pisztolyom van (Colt 1911 széria) és bizony egy kisebb beugróban, szobában, szűkebb folyosón, a második tárat már nem szívesen lövöm ki ugyanott. A csapatban van még egy gázos Beretta és ketten 2 perc alatt simán elgázosítunk egy folyosót :D Azt nem tudom mennyire káros az egészségre a Green gáz...

    ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

Új hozzászólás Aktív témák