Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nbg

    senior tag

    válasz liksoft #8015 üzenetére

    Szia,

    nagyon szepen koszonom a korrekt es kimerito valaszt! Nyilvan jobb lett volna bekuldes elott erdeklodni es korulnezni, de idaig nem jutot eszembe benezni ide, es rakerdezni... :B

    Mindegy is, sajnos valami hasonlora szamitottam, ugyhogy akkor nincs mas hatra, mint kikohogni a zsetont, es remenykedni... :O

    Letezik amugy valami hivatalos, kulturalt modja elkuldeni ilyen esetekben a gyartot a jo ***** ***** ********-ba? Nem mintha abban remenykednek, hogy beszallnak a koltsegekbe, csak ugy jol esne...
    Nyilvan nem lehet altalanositani, de most, hogy velem is megtortent a dolog, es utanaolvasgattam, jol latom, hogy messze a Seagate cuccokkal van a legtobb gond?

    udv,
    nbg

    I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

  • nbg

    senior tag

    válasz liksoft #8015 üzenetére

    Szia,

    Nos, Kürt ezt irta a lemezemre:

    "
    Az adatmentést megkíséreltük. A szervizterület túl sérült volt az eszköz egyedi paramétereinek inicializálásához. Ennek a területnek a részleges emulálásával a fejek rövid időre hozzáfértek az adatterülethez viszont hamar tönkrementek, mivel a sérült felületek folyamatosan roncsolták. Több típus azonos alkatrésszel is ezt az eredményt értük csak el. A hozzáfért területek csak üres vagy nem összefüggő adatokat tartalmaztak. A fent leírt tények miatt az adatmentést nem tudjuk sikerrel elvégezni.
    "

    Ezek utan szerinted van ertelme mas ceggel is megnezetni, vagy nyugodtan hagyjam, igy jartam?

    Koszonom,
    nbg

    [ Szerkesztve ]

    I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

Új hozzászólás Aktív témák