Új hozzászólás Aktív témák

  • TothMG

    aktív tag

    Nem tudom hogy lehet-e arról beszélni, hogy melyik notebook milyen jó vagy nem jó. Én úgy gondolom minden gyártónak van jó és rosz szériája ami ártól függő, Az acer-nél van három széria az Aspire a Travelmate és a Ferrari.
    Az áruk és a minőségük arányban van. Nekem Travelmate és Aspire noti is volt már a kezembe több. A Travelmatenak nekem jobban tetszett a kidolgozása, az anyagminősége és s szolgáltatásai, tény viszont, hogy az aspire 5101-nek egész más az anyaga és kidolgozása, de harmad annyiba is kerül mint egy Travelmate 8000-es széria.
    A FSC-nek viszont szerintem nagyon jók a Lifebook szériája Nekem 1020-as volt 4 évig, de annak az árait is megnézheted. Asust meg sajnon senkinek nem tudom ajánlani, nem azért mert nem jó, de jelenleg képviselet és jó szervíz nélkül van Magyarországon, bár a gépei nem rosszak. Én az összes notimat a rikvesthez hordtam vissza eddig, már volt alaplap cserém 3-is. (Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a dvi kábelt bekapcsolt monitornál nem illik levenni és visszadugni, valamint nem szeretik, ha a külső usb-s, de különtápos winchestert járva le és fel huzigáljuk, és az sem baj, ha megfelő biost telepítünk a gépre.) és két hétem belül javítva a legkisebb karc és hiba nélkül kaptam vissza a gépeket, és volt amikor acer monitort is ( nem bírta, hogy leesett 2m-ről) Tehát két ok miatt acer: nem megy tönkre minden ok nélkül ahoz nálam ok kelett, és szerintem jó a szervízháttere. Aki Budapesten lakik, szerintem az közvetlenbe vigye a Rikveszthez és megspórol egy kis időt.

    Tévedni emberi dolog, megmondta a sündisznó is.

Új hozzászólás Aktív témák