Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Race-Face

    tag

    válasz Macc #994 üzenetére

    Ismerem nagyon jól a macet, jelenleg egy quicksilvert gyúrok, ami már órajelben is jócskán lemarad egy G5-től.
    Várni meg azért akarok, mert egyes hírek szerint tényleg küszöbön a PowerMac frissítése (is), és ha már nem kell külön pénzt fizetnem azért, hogy ne egy FX5200 legyen a gépemben, már megérte. Ja, meg ugye a tiger :) Szóval szerintem MOST igazán érdemes még várni egy kicsit.

    Kelj fel és járjunk!

  • zaba

    tag

    válasz Macc #994 üzenetére

    Ezzel a mutitaskinggal vitatkoznék. En CAD-es alkalmazásokkal, ''fotopossal'', használom és őrület, hogy lehetetlenség az,ami a PC-n, hogy egy progiből 4-5 ablak meg van nyitva és egyikből a másikba gond nélkül grabbelek. A maci ugyanugy fagy, ugyanugy akad és a PC konverzió a legegyszerűbb fileformátumok esetében is csak 2-3-4 lépcsőben lehetséges, az F gombok használata programon belül kizárt, a gombsorok(kicsi ikonok) hiányoznak, a DELETE gombot még egy programban nem láttam működni (az end, insert, home detto), saját hotkey-t csinálni pedig addig tart, hogy beleőszülök, mert a pc- megszokottak 90%-ban lefedettek valami idétlen osx paranccsal. uff, beszéltem. Arról nem is szólva, hogy az itthoni mac-es(!!!) rendszergazdák (!!!!!!) a problémáim 90%-ára csak vonogatják a vállukat, és fikázzák a fejlesztőket. Ahelyett, hogy elkezdenének egy magyar felhasználóknak is működő rendszert írni, fordítani rá. hogy ne kelljen pl ebben a néhány sorban is 5* visszaállítani a magyar klaviatúrát, stb...És én még csak fél éve használom. A hálózatos elérések bonyolultságáról már meg sem emlékezem. Soha nem veszek macet, az biztos, és nem azért, mert ne lehetne rá lopott progit szerezni, szar (legalábbis nem jobb mint a PC) és kurva drága! Miért kerül egy ''olcsó'' klaviatúra 25k pénzbe, ha a PC-re ugyanez 999 HUF?

    Red meat can kill ya'. Enjoy!

Új hozzászólás Aktív témák