Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • seawolf570

    aktív tag

    válasz Predator2 #11088 üzenetére

    Ha a linkel célozni szerettél volna, akkor erre csak azt tudom válaszolni, hogy a kulcs a mondat második részében volt "amit nem gyepáltak szét". Ezzel nem mentegetőzni szerettem volna.

    Ha elég sokat visszaolvasol a topikban, akkor látni fogod, hogy azért én vitába szoktam bocsátkozni a Logi tulajokkal, amikor ódákat zengenek a logi termékről. Egyébként már rengetegszer rávilágítottunk itt a Logi és Fanatec kormányok ismert hibáira.

    Ugyan kérdezted, hogy mire kell odafigyelni vásárláskor, de nem válaszolt rá senki és talán mire választ kaptál volna már meg is vetted. Egyébként megnéztem az oldalon ahol vetted a kormányt, a srác nem regisztrált vásárló, feltette a hirdetést és talán soha nem látod, éred el többé. Sajnos én sem tudok minden kérdésre válaszolni ami itt felvetődik, a tiedre azért nem válaszoltam, mert gondoltam majd valamelyik G25 tulaj felvilágosít. Ha PM-ben kérdezel, akkor 100%-hogy válaszoltam volna.

    Egyébként ha tisztában lettél volna a típushibákkal, akkor is ugyanúgy átverhettek volna, mert gondolom nem szedted volna szét a kormányt fizetés előtt. Sajnos a hibák ahogyan látod is a gépháztető alatt vannak és elsőre úgy tűnt, a kormány tökéletes. A DFGT-nek ugyanúgy megvannak a típushibái és azzal is meg lehet szívni, de ez elmondható minden kormányra. Ez sokszor csak a szerencsén múlik, ahogyan azt már megfogalmaztad. Egy dolgot tehetsz, legyél rámenős és próbáld visszaszerezni a pénzed, ne hagyd annyiban.

    Egyébként eddig egyszer jártam így itt a PH-n, amikor vettem egy VGA-t és amikor betettem a gépbe elkezdet szétesni a kép a monitoron, ahogy bemelegedett a kártya. Még mielőtt telefonáltam volna, leszedtem a hűtést róla, láttam, hogy agyon van pasztázva, tehát nem a gyári hűtéssel használták, valószínűleg ezért haldoklik. Ezután felhívtam a srácot, elmondtam neki mi a helyzet. Első hallásra húzta a száját, azt mondta nála működött, amikor kipróbálta, de amikor mondtam neki, hogy szétszedtem és látszik rajta a buherálás, akkor azt mondta kicseréli egy másikra, ami meg is történt. Ha annyiban hagyom, akkor most lenne egy rossz kártyám.

    Nem akarok tovább OFF-olni, ha segítség kell, vagy kérdésed lenne, írj PM-et.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

  • Jack@l

    veterán

    válasz Predator2 #11088 üzenetére

    Ez nagyon gáz, sztem téged átvertek, tuti a srácnál is volt már pár baja ezek közül...

    A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

Új hozzászólás Aktív témák