Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Parci #82269 üzenetére

    Ez a távdiagnosztika is olyan terület, amivel még az is téved gyakorta, aki ért az adott szakterülethez, nálad kicsit túlteng ebben saját korlátaid felismerése. Még jó hogy nem kérdezed, hogy az alábbi képet homorúnak vagy domborúnak látom-e:

    Alsó szomszédom említette nemrég, hogy mennyire nehéz sokszor diagnózist felállítani ezeknél a betegségeknél. (mert ugye a skizó csak laikusoknál egy betegség, egyébként inkább egy gyűjtő fogalom) Na már én is mások tapasztalataival próbálok érvelni, de szerencsére nem én praktizálok 30+ éve klinikai pszihódokiként.

    Nem éreztem idegrohamnak, de kétségtelen, hogy belül össze kell adódniuk bizonyos impulzusoknak, hogy az ember valamire kattanjon. Utóbbi egy év mindenkit terhel ám pszichésen, gondolom én sem maradok érintetlen, de tuti nem vagyok még klinikai szinten kezelendő. Ráadásul, veled ellentétben, kb pontosan ismerem a korlátaimat. :K

    Szerencse, hogy utóbbi tucatnyi hsz-ból is kiderül, vannak még páran, akik képesek jól alkalmazni a konstruktív, összetett gondolkodást. (ez másik témával kapcsolatos, nehogy magadra vedd)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák