Keresés

Aktív témák

  • mdk01

    addikt

    Mintha magamat hallottam volna.
    Mindjárt jövök és folytatom.

  • mdk01

    addikt

    Na újra itt.
    Én ugyan ezt eljátszottam amit te leirtál de két hónap után meguntam és elvittem egy ismerös számtechboltba.Ott kicserélték elöször az alaplapot(mert én is és ők is arra gyanakodtak).Nem lett jó.:((Ezután kicseréltük a ramokat egyesével.Nem lett jó:((.Kicseréltük a vinyót.Nem lett jó:((Ezután a vidkarit.Nem lett jó:(( Eztuán ott áltunk és néztük a gépet.:DDDA procit nem cseréltük mert nekem olyan próblémám volt hogy nem rakta fel rendesen az XP-t.Mindig kiirt vmit vagy install közben vagy mikor legelöször install után elindult a gép azzal kezdett hogy HIBAÜZENET.Na szóval a procit nem cseréltük ki mert akkor nem is indult volna nagyon el a gép.Na ott tartottam hogy néztük a gépem és gondolkodtunk.Felötlött:cseréljük ki a tápot(hátha).Kicseréltük nem lett jó.:((
    Ezután az új táppal és egy újabb új alaplappal próbálkoztunk...és jó lett.:DDD.Legalábbis felment normálisan az xp és nem b@szakodott.
    Ezután szépen visszapakoltunk mindent ami az én cuccom volt csak az új táp és az új alaplap maradt benne.Még mindig jó volt.:DDD
    Utólag kiderült(legalábbis én így gondolom)hogy a benne lévő tápom tönkrevágta a legelöször kicserélt új alaplapot.(pech):U Ezután minden oké haza mentem és megrendeltem az új Aopen tápomat de míg megjön kölcsönkaptam azt a tápot amivel ment(Deer).otthon kideerült még1 probléma hogy nem elég a gépnek a 300W-os táp.(mindig újraindult):((Megjött az új táp(350W) és minden oké azóta is.
    A régi tápom egy Acorp volt ezt messziről kerülje mindenki.
    Azt még megemlítem hogy az Acorp tápom tökre vágott 3 alaplapot(KX7333, KD7-E,A7N8X-X)Elöször volt a kx7-es az beszart és visszavittem hogy cseréljék ki mert rossz és ekkor kaptam a KD7-et amit szintén visszavittem mert az is rossz.
    Na és innentől kezdődik a történetem mikor visszavittem és kicserélték az A7N8X-X-re amit a boltba vágott haza.Szóval akinek ilyen vagy hasonló sz@r 8-9k alatti tápja van cserélje ki ha nem akar úgy járni mint én.(és én még szerencsés voltam hogy csak az alaplapot vágta haza):P:F

    Na szóval azt ajánlom elöször is hogy szerezz be egy megbízható tápot(Enermax,Chiefec,Aopen,Fsp,Zalman,Nexus) és azzal próbálkozz.
    A procink megegyezik mert nekem is 1600+ van.
    Na ennyi biztos kihagytam vmit mert van egy furcsa érzésem.

  • mdk01

    addikt

    válasz cspety #6 üzenetére

    Azért mehet kevesebb fsb-vel kevesebb Mhz-en mert igy valószinü kevesebb W-ot zabál vagy nem tudom.Millió egy hiba lehet ami a tápon keresztül mehet.

    3 alaplapot vágott tönkre 3hónap alatt az egyiket(A7N8X-X) amit elöttem hoztak ki a raktárból bontatlanul 10perc alatt tette tönkre.Na ebből gondolom hogy a táp volt a hunyó.A másik pedig hogy az egyik legrosszabb táp az Acorp.

  • mdk01

    addikt

    válasz cspety #9 üzenetére

    Semilyen!
    Ugyan azt csinálta mint a másik két lapnál:nem rakta fel normálisan az xp-t fagytak a progik és mindig hibaüzeneteket küldött a Win.
    Azért mondtam 10 percet mert ennyi ideig tartott míg felállt a win és tesztelni tudtuk.De lehet hogy nem volt 2perc se.
    Látom mások nem igazán akarnak segíteni úgyhogy cserélj tápot és majd meglátod.

  • mdk01

    addikt

    válasz cspety #11 üzenetére

    Remélemnem sérült semmid!
    Legalább egy 350W-os táppal próbálkozz.Állítólag a coolink is jó de nekem nincs tapasztaaltom.Minél komolyabb táppal próbálkozz.
    Még annyit hogy a mostani tápodat ne rakd be semilyengépbe se addig míg nem tudod mi a baja!!!!!
    Sok sikert!

    [Szerkesztve]

  • mdk01

    addikt

    válasz haris #13 üzenetére

    Az utolsó mondatot is nekem irtad?:DDD
    Egyébként nálam is ez a konfig van nagyjából és kívánom neked hogy ne legyen bajod a tápoddal de én nyugodtabban alszok az Aopenem mellett.

  • mdk01

    addikt

    válasz haris #15 üzenetére

    Húúúúú ne tudd meg hányszor adtam már az Aopenemre vonatkozó kérdésekre választ.
    Na még1x.
    Körbe jártam Bp. boltjait neten keresztül de nem találtam sehol csak a varázspálcánál de az meg nem olyan volt amilyen nekem kellett.
    Msn-en van egy srác aki nagykerből szerzett nekem 16,5k+pk.-ért ,így volt 18k.
    Ja fehérvári vagyok.
    Egy 12cm-es venti van benne amit automatikusan és manuálisan is lehet állítani.
    Amióta megvan a tápom a proci hőmérséklete 14 fokkal csökkent.
    Na ennyi nagyjából.

Aktív témák