Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz gyűrű #345 üzenetére

    Félreértettél. TiBi -t kenem-vágom. Különböző mentésmappák közötti váltogatás, alkalmazások többes adatmódban, ez mind síma ügy. Ha kell, akkor megkerülöm az Androidot és automatizálóval vezérelt shellparancsokkal, közvetlenül a kernellel kommunikálok. Viszonylag jól olvasok dmesg és logcat naplókban. Tudom, hogy milyen egy broadcast üzenet, egy in/explicit intent, bármikor meghívok velük bármilyen VIEW, CALL, DIAL, stb. activity -t. Szóval, mondhatni, otthonosan mozgok Androidban, nem csak felhasználói szinten.
    Menteni: pl. visszaállíthatóan az IMEI -t, kernelt, recovery -t, ha baj lenne. Meg ugye maga a romolás, ami minden SOC -nál más. Samunál az Odin, RK -n a Flash Tool, stb. Vagy itt csak felmásolom a romot az sd -re, aztán belépek recovery -be és kész? De ettől még nem lesz IMEI mentésem. Gondolom, kéne vmi Wines, vagy Linuxos, PC -s tool (verzió szám?) és maga a metódus. Bevallom, hogy nekem még az ADB sincs telepítve, mert eddig Terminal Emulatorral, vagy recovery -ből, Aroma fájlkezelővel mindent meg tudtam oldani. Szóval ez a "rom felrakása" lenne a kérdés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák