Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz #45553408 #1136 üzenetére

    Ó, hát egész más így! Végre igazán életre kelt a kütyü! Kiszínesedtek a Robotban a csúf, szürke menüpontok, lassan a "külső alkalmazások" alatti rész is benépesedik és már a Secure Settings is segít neki. Megvan a TiBi mentés is és már hűtésről is gondoskodtam néhány rendszeralkalmazás jegelésével. :) Kellett is, mert néztem két, hevenyészett Antutut szélsőséges governor beállításokkal. Kb. 4000 pontot hozott a performance a powersave -en. De éreztem a teló hátulján, hogy nem örül neki.
    Van már tűzfalam, és hívásblokkolóm is. A TVGO persze rögtön észrevette a rootot és kezdte a szokásos hisztijét, de miután egy Xposed + RootCloak zacskót húztam a fejére, elhallgatott. Az Aroma viszont mégsem működik rendesen. Belső tárról indítva nincs touch. Hangerő és power -rel viszont csak lépkedni tudok, kijelölni nem és a fájlműveletek sem mennek. Egyébként a recovery menüben is szerepel, a Carliv opcióknál. De onnan indítva sem jobb. Van még rajta csiszolnivaló.
    Nagyjából ennyi volt e pár óra tapasztalat -termése. Ja, meg még kigyomláltam a /system/recovery-from-boot.p -t is.

Új hozzászólás Aktív témák