Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Wesder #82715 üzenetére

    Mi nem megy? Egyszerűen nem tudok átlépni a saját bénaságomon, hogy kiirtsam magamból a berögzült reflexeket.

    Pl a hülye fejemmel harcos karaktert indítottam, gondoltam, hogy az egyszerű üsd/vágd módszer jó lesz kezdésnek. Ennek ellenére úgy játszom, mint egy AC-t, főleg lopakodva. Na ez itt totál nem működik. (azt mondjuk nem értem, hogy a lopakodás miért nem fix. Ha már átmegyek egy kövön vagy véletlenül ütök egyet, egyből visszavált normál módra, úgy meg simán meglátnak.) Persze ez az én hülyeségem, majd indítok valami más karaktert.

    Úgy emlékszem vasárnap kezdtem el, és tegnap este értem a tutorial végére. (megjelent a félszemű lány) Igaz, hogy max napi 1 óra időm van rá, de gondolom idáig egy normális játékos pár perc alatt eljut. A lovat azóta sem tudtam hívni, de ezt betudom annak, hogy este már habzott a szám. :D

    Ennyi idő alatt szereztem egy pajzsot, meg egy pár csizmát. Szóval loot sem volt olyan sok, mint amit a tesztekből leszűrtem.

    Összefoglalva az nem megy, hogy (számomra) teljesen új játékstílust kíván a játék, és ezt nagyon durván a tudtomra is hozza. Ezt kell még megtanulnom. De nem adom fel! Ma este rápróbálok egy varázslóra, vagy valakire, akinél van legalább egy íj. :)

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Új hozzászólás Aktív témák