Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    Nemrég megemlítettem a Far Cry FPS boost dolgot és írtátok hogy már elérhető mindegyikhez.
    Nem tudom, hogy minden játékban így működik-e az FPS Boost de ez valami kriminálisan sz@r. :D
    Fallout 4-el próbáltam meg ezt a semmirevaló fícsört, persze előtte nélküle.
    A játék tök szép még mai szemmel is de látom hogy nem igazán van meg a 60FPS.
    Na mondom bekapcsolom ezt az FPS Boost-ot és hát...
    Elkapott a hányinger amikor megláttam azt a lebutított grafikát, hát valami förtelem komolyan. :(((
    Én nem tom hogy gondolták ezt de mintha full LOW-ra tette volna a játék grafikáját.
    Itt nincs mese trükközni kell.
    Keresgéltem egy kicsit a mod-ok között és találtam egy 720P 60FPS nevű modot.
    Mondom mit veszíthetek kipróbálom.
    Azóta a játék tökéletesen fut 60FPS-el GRAFIKAI BUTÍTÁS NÉLKÜL!
    Igaz, hogy 720p-be de hála a TV-m kiváló felbontás skálázásának szinte tű éles a kép.

    Tehát összegezzük egy random noname 1kb-os mod megoldotta azt amit a GYÁRI képkockanövelő fícsör nem tudott.

    Gratulálok Májkroszoft, csak így tovább. :R

    Anno emlékszem az Nvidia is eljátszotta ezt az "optimalizáló" driverekkel, hogy úgy növelte a játék FPS számát, hogy butított a grafikán. :))

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák