Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bokormt

    csendes tag

    Sziasztok!

    Azon gondolkodom, hogy eladnám az Xbox 360 konzolomat. A lejjebb lévő részleteket elolvasva, szerintetek mennyiért lenne érdemes meghirdetni. A válaszokat előre is köszönöm.

    Amit tudni kell róla:
    -Slim 4GB-os kiadás, de van hozzá egy 20 GB-os merevlemez
    -idén karácsonykor lesz 4 éves
    -garancia már nincs rá, de mikor még volt, akkor sem kellett igénybe vennem, a 4 év alatt semmi problémája nem volt és most sincs
    -1 db vezeték nélküli kontroller van hozzá, amely a konzollal egy idős és tökéletesen működik
    -természetesen megvan a doboza és minden tartozéka
    -természetesen nem flashelt

    Jöhetnek a játékok:
    Kerek 20 db-ról van szó. Utálom a karcolódásokat a számomra fontos tárgyakon, ezért elmondható, hogy a lemezek értelem szerűen nem, de még a játékok tokjai sem karcosak.
    -Red Dead Redemption
    -Red Dead Redemption Undead Nightmare
    -Batman Arkham Asylum
    -Batman Arkham City
    -Batman Arkham Origins
    -Assassin's Creed Brotherhood
    -Assassin's Creed III
    -Alan Wake
    -Bioshock fémdobozosan
    -Bioshock Infinite+poszter
    -Forza Motorsport 4
    -Gears of War 3
    -Dirt 3
    -Max Payne 3
    -The Witcher 2 Assassins of Kings+poszter
    -Dishonored+Fémdoboz+poszter
    -Far Cry 3+poszter
    -Crysis 2
    -Grand Theft Auto V
    -Hitman Absolution

    [ Szerkesztve ]

  • bokormt

    csendes tag

    válasz dilipok #33061 üzenetére

    oké, de azt hol találom, mert gyors kereséssel rákerestem mindenféle szóra, ami esetleg ez a téma lenne, de nem találtam

  • bokormt

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lenne egy jókora problémám. Az konzolomat pár hónapja nem nagyon használtam, de most megakartam nézni , hogy le lehet-e tölteni a Forza Horizon 2 demóját. Bekapcsoltam és beakartam jelentkezni az xbox fiókomba, amikor kiírta hogy belépek-e. Rámentem, hogy OK. Utána kiírta a megjegyzett email címemet, hogy ezzel jelentkezek-e be. Rámentem, hogy Done, Utána kiírta a megjegyzett jelszót csillagok formájában, hogy ezzel jelentkezek-e be. Rámentem itt is, hogy Done. Aztán kiírta, hogy valami probléma történt bejelentkezéskor. Látogassak el az alábbi weboldalra és egy kódot írt. Mondom bakker. Mi a fene van. Megpróbáltam be lépni laptopon a microsoft fiókba és ez a felirat fogadott: Úgy tűnik, valaki más is használja az Ön fiókját. Tovább mentem. Milyen módon kéri a biztonsági kódot? Ha sms-ben kérném akkor meg kell adnom az általam korábban megadott telefonszámot. Gondolom ez lenne a legegyszerűbb módszer. Ezzel annyi a probléma, hogy azóta változott a telefonszámom és amit régen megadtam az már nem él. Másik lehetőség, hogy rámegyek a Nem tudom igazolni a fiókomat feliratra. Ekkor meg kell adnom a helyreállítani kívánt email címet és egy másik címet amin keresztül a probléma megoldásáig tudok kommunikálni a microsofttal. Ezután Fiókadatok kitöltése: Vezetéknév, Utónév, Születési dátum, Ország régió, A biztonsági kérdésre adott válasz. Ezeknek a kitöltésével nem is volt gond. Viszont Email adatok: A legutóbb elküldött néhány e-mail tárgysora, Néhány Ön által létrehozott mappa neve, az alapértelmezetteken, Néhány olyan ismerőse e-mail címe, akiknek nemrég küldött levelet. Plusz Számlázási adatok: Az Xbox Live-hoz használt feltöltőkártya számának utolsó öt számjegye, Hitelkártyán szereplő név, A hitelkártyaszám utolsó négy számjegye, Lejárati dátum. Ezekkel az a baj, hogy ezt az email címet nem használtam semmire, csak amiatt hoztam létre, hogy legyen az xbox-on egy fiókom. Így értelemszerűen nem tudok megadni ismerős email címet, létrehozott mappákat és emailek tárgysorait. Xbox Live Gold-ot se vettem soha így nem tudom megadni az ezzel kapcsolatos kérdésekre a választ. Az űrlapot tehát elküldtem annyira kitöltötten amennyire bírtam. Ezután a gmail címemre kaptam egy emailt a microsofttól, hogy amiket megadtam adatokat, azok kevésnek bizonyulnak ahhoz, hogy bizonyítani lehessen, hogy ez ténylegesen az én fiókom-e és azt írták, hogy amíg ez nem tisztázódik addig blokkolva lesz a fiók. Mondjuk mostanában gondolkodtam, hogy lehet eladnám az xbox-ot így a most felmerülő account probláma nem nagyon érdekelne, de még az eladás egyáltalán nem biztos. Tehát ha valaki rászánta magát és elolvasta hosszú és tömör írásom annak lenne valami ötlete, hogy mi a ilyenkor a teendő. A válaszokat előre is köszönöm.

  • bokormt

    csendes tag

    válasz tomee007007 #33146 üzenetére

    Az a helyzet, hogy ha új jelszót akarok kérni, akkor is meg kell adnom az email-ezéseimmel és xbox live-al kapcsolatos adatokat, de mint írtam, email-ezésre nem használtam a fiókot és xbox live gold-ot se vettem. Nem igaz, hogy ilyen bonyolultan és ennyi kérdésre válaszolva lehet csak egy új jelszót kérni. Máshol ez pár kattintás . Szóval nektek is jelszóváltoztatásnál egy csomó mindent ki kellett tölteni? És ha úgy nézzük, akkor aki vesz gold tagságot és emailezik a fiókjával, csak az tud jelszót változtatni? Ez így nem hülyeség?

Új hozzászólás Aktív témák