Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • masterful87

    senior tag

    válasz l.skywalker #46937 üzenetére

    (#46938) V.Stryker:
    Nem tudja milyen géped van, épp ezért senkinek nem engedi a weboldalról. ( ha jól olvastam, akkor One-ról megnyitva/véve megy, úgy ugye tudják már milyen gépre veszed, ezek szerint ONE-ra engedi)

    A 200HUF belefér mint "hiba", gondolom automatikusan átkonvertálja az ajánlatot a régiódnak megfelelő devizára.
    Nekem is azt mondták, hogy technikai hiba, meg túlterheltség, meg próbálkozzak este, meg sokszor, ugyan már... ez csak terelés lássuk be. Fogalmuk sincs mi a helyzet, miért nem megy.
    Hibaüzenetbe is azt írnak, amit nem szégyellnek, nem fogják pontosan az orrodra kötni, hogy mi a helyzet, pláne ha ők se igazán tudják. :D Lehet nincs pofájuk kiírni, hogy ezt megszívtad, te meg elhitted, hogy majd 200Ft-ért lesz egy havi GOLD-od? Meg mit nem!

    Na de most saját magamnak fogok ellent mondani, mert az utolsó mondatotokkal nem tudok mit kezdeni, arra nem tudok semmilyen hülye magyarázatot. Valóban ott a gond, hogy semmilyen GOLD-ot nem tudunk venni, szóval mégis van itt valami központi hiba az előfizetés vásárlással. :F
    (hacsak az utolsó ötletem, hogy 360-ra egy az egyben le van tiltva a GOLD vásárlás, a 3 havi, az éves, meg az akciós is, ONE-n nem tudom mi a helyzet, de ha az akciós ajánlatok lejárata, 28-a után menni fog a GOLD vásárlás, akkor... :DDD )

    EDIT:
    Mindezek ismeretében egy mentő ötlet: kell egy ONE-s kolléga, aki belép a 360-as fiókoddal a ONE-ra, majd szépen megveszi boxról a 200-as GOLD-ot. De fogalmam sincs, hogy ez a manőver jár-e valamilyen hátránnyal a későbbiekben a ONE-s kollégánál, vagy a 360-as LIVE fiókban. Kéne egy ember, akinek van 360 meg ONE is, ugyanazzal a fiókkal használja, 360-on belépve nem tud GOLD-ot venni, ONE-n meg igen, akkor meg is lenne a válasz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák