Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shamy

    tag

    válasz Fl3x #59131 üzenetére

    Nem vagyok már aktív WOD-ban, de volt szerencsém server 1st, 2nd ,3rd killekhez HC szinten korábban, ami ugye most Mythic, de a nehézséget nem mi halandók határozzuk meg (igen, még én is az vagyok, pedig sokszor takkeroltam első héten full normált, ami most a hc szint). Az hogy Mythicet első héten 4 nap alatt takarították kb basic gearben, első két bosst one shotolták, és az uccsó is kb 100 try volt, az a mérvadó.
    Ez bizony korábban összvissz 1 raiden sikerült produkálni, és köze sincs nehézségben azokhoz a raidekez, ahol 20-30 nap kellett a teljes takarításhoz a top guildeknek, és 500+ try kellett a last bosshoz.

    Az, hogy ti szenvedtek heroicban, ami a régi normál, az csak a csapat alulgeareltségén és a pár járóképtelen karakterét nem ismerő csapattársnak köszönhető, aki képtelen elnyomni a potit minden try alkalmával, mert drága. Ez van, ezt kell szeretni. Attól még könnyű a content. Lehet, hogy nektek nehézségekbe ütközik pár boss, meg a "normál" szint, de nem ti vagytok a meghatározók .... ugyanakkor valahol jó is, hogy a halandó nép nem 4 nap alatt takarít, mert van szórakozás hosszabb ideig.

    Csak ennyit akartam.

    Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

Új hozzászólás Aktív témák