Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz TBT #54301 üzenetére

    Szerintem feleslegesen vennéd meg, mivel most ugyanezt megkaptad - csak digitális formában - a Blizzardtól. Ha viszont érdekelnek a fizikai extrák, akkor jobban jársz, ha társulsz valakivel, akinek csak maga a kód kell, együtt megveszitek, ő beregisztrálja, nálad pedig maradhatna a doboz és egyebek.

    Mondjuk Blizz más világ, de szerintem a Steamhez hasonlóan ha ugyanazt a játékot kétszer veszed meg, másodszorra már nem tudod aktiválni, mert a fiókodban regisztrálva van. A 30 napot pedig tuti nem kapod meg akkor, ha ez így van.

    Talán akkor lehetne ezzel élni, ha mondjuk lenne egy digitális alapjátékod, erre megvennéd a battlechest-et, akkor a kiegeket jóváírná. Viszont ha korábban lejátszottad az alapjátékhoz járó 30 napot, akkor nem kapnál másikat mellé.

    Én legalábbis így tudom, de ha nem helytálló, akkor majd kijavítják a nálam jobban hozzáértők. :) Addig is várj a vásárlással.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák