Keresés

Aktív témák

  • pocok28

    tag

    válasz forras2 #32512 üzenetére

    Hasonlóval én is találkoztam.

    Magyar srác a KT-ről gondolom pattogott. Persze behalás után szidta őt és felmenőit, lemenőit.
    Beírja, hogy csaló a KT-s! Írom, hogy az nem csalás ha beforgatja a tankot. Mire ő, hogy a srác cheater programot használ. Gazdag apucit hitelkártyájával vesznek olyan programot, ami megnőveli a páncélvastagságot. Na meg ezeket a programokat azok csinálják akik a játékot.

    Én nem láttam a csatájukat, mert középen mentem. Viszont a csata legelején elsurrant elöttem. Tőlem kapta az első áldást az oldalába megfelelő előretartással.
    Sebeztem is. (T29 105mm-essel) :)

    A csatát megnyertük, minden ellent kiszedtünk. A csaló KT-snek meg még killje sem volt.

    Én + csak mosolyogtam ezen.

    Tanulság:
    Ha valakiről pattogsz, nem tudod sebezni, akkor a hiba nem benned van, nem is a készülékedben, nem bal lábbal keltél fel, hanem az illető gazdag apuci hitelkártyájával vett cheater programot használ! :DD

    Ellenszer:
    Vegyél te is minél drágábban cheater progit, és akkor te leszel előnyben! :C

    „A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

Aktív témák