Keresés

Aktív témák

  • stork13

    aktív tag

    válasz Gyuri27 #16548 üzenetére

    Csiki-csukiban nincs lehetőséged 2x lőni (kimész, lősz, vissza) általában 1-1 lövés megy minden oldalról. Olyankor nem mindegy a sebzés. Ki jön az. :D

    Ez az ágyúválasztás is stílus dolga, kinek melyik jön be. Nekem a 122, neked a 100.
    T-44-en is látni 122-t, pedig oda az nagyon lassú már. Mégis van aki arra esküszik.

    A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

  • emre

    veterán

    válasz Gyuri27 #16548 üzenetére

    Ha már a lélektani hatásról beszélünk akkor a tapasztalataim szerint inkább a sebzés számít. Mert ha azt látja az ellen hogy egy lövéssel leugrik a fél élete akkor inkább meggondolja hogy kidugja az orrát, mintha szaros 200hp-kat piszkál le róla valaki. És hát a KV3 nem az a fürge jószág amivel gyorsan vissza lehet bújni.
    Az viszont igaz, hogy a 122-es lőszer áraival nem lehet meggondolatlanul lövöldözni. De ha a creditet nem is úgy hoz, az XP-ben megtérül. De az emlékeim szerint lehetett azzal is keresni.

    más:
    Nekem tegnap volt egy érdekes meccsem.
    Egészen ritka hogy az objekt-tel 17 lövést le tudjak adni egy csatában. Az E100-ról és az objektről is volt jó pár lepattanóm. És az is elképesztő volt hogy rólam mennyi lepattant.
    Az E100-at csak közvetlen közelről tudtam kilőni, akkor már 20% körül volt.

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Aktív témák