Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz bigdady #28792 üzenetére

    magyarul a remote desktop, az a távoli asztal.

    Az ultimate verzióban van, és itt megerősitették, hogy a home premiumban is kell legyen. Ez beépitett, nem 3rd party.

    ez is és vnc is közvetlen kapcsolatot használ, azaz ha belső hálózaton van, akkor nem kell net. Nyilván ha nem egy hálózaton vannak, akkor kellhet, de nem kell egyikhez sem 3. fél szervere.

    TeamViewer leállitja a szervereit, többet nem ér el senki senkit, ilyen az Radmin is, meg már láttam számtalan ilyet. (sőt írtam ilyet sajátot, ahol az én szerverembe kapcsolódnak be az én felhasználóim és úgy látom a gépeiket) Ezen programok előnye, hogy a kliens megy kifele, nyitja az upnp-vel a portokat, a felhasználó elinditja, működik. Hátrány, hogy lényegesen lassabb lehet, lásd a te eseted..

    Az rdc (remote desktop vagy távoli asztal), kis sávszélességet igényel, az egyik legjobb. Elvileg titkositott :), sőt win7-nél még külön engedélyezni kell, hogy régebbi (gyengébb titkositással rendelkező) rdc kliens is kapcsolódhasson. A 3389-es portot használja.

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák