Új hozzászólás Aktív témák

  • Tosee

    őstag

    Sziasztok!

    Problémám lenne az itthoni wifi hálózattal. A pc eseménynaplója tele van DNS hibákkal.
    Ilyenkor nem töltődnek be a weboldalak, ha mégis, akkor hosszú másodpercek után. De előfordul, hogy egyáltalán nem. Mobilokon ugyan így fennáll a probléma, még a képeket is késve tölti be.
    Szolgáltató: Vidanet (300/20) sebesség tesztek szerint meg is van a sebesség (wifin-is)
    Eszköz a szolgáltatótól: Technicolor CGA2121 (2 DNS szervere van a szolgáltatónak, alternatív DNS-t sajnos nem lehet ebben az eszközben beállítani)
    PC Wifi adapter: EDUP EP-AC1621 5Ghz-en csatlakozik, nincs szomszédos hálózat ezen a frekvencián. Link sebesség: [kép]
    PC oprendszer: Win10 Pro, frissítések telepítve
    Először azt hittem az adapter hibája, de mivel mobilokon is fennáll a probléma, így kizártam (próbáltam több driverrel).
    Wifi beállítások
    Wifi beállítások_2
    Az eseménynaplóban vannak a wifi adapterrel kapcsolatban is bejegyzések amit nem tudok mire vélni: "A WLAN automatikus konfiguráló összetevője korlátozott kapcsolatot észlelt, ezért megpróbálja automatikusan helyreállítani az adaptert." [kép] [kép]
    Ilyekor olyan mintha lecsatlakozna az adapter, majd újra vissza. De mi lehet az oka?
    Wifi Analyzer képek: [kép] [kép] [kép]
    Router nincs.

    [ Szerkesztve ]

    A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

Új hozzászólás Aktív témák