Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeusz55

    senior tag

    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem Invitel Net And Go mobil sticket használok párom laptopján. Ujraraktam az asztali PCt, és a mobil net nem akar csatlakozni 730as hibára hivatkozva! Invitelnél utánajártam itt az operációs rendszer regisztrációját nem fogadja el a stick, ennél a hibakódnál! Sokadik PC ujrakásom, ezt az oprendszert használom a lapotopon is XP SP3 annyi különbséggel hogy ha a laptopot ujraraktam először mindig az othoni nettel (kábelnet) dolgoztam és csak utána lett feltéve a stick. A laptopon müködik minden! Feltételezem ha valahonnan tudnék szerezni kábeles netet amit egyből levág a gép utána valsz jó lenne a stick is mert igy volt a laptopon is... viszont ezt nem tom meg oldani... valami ötlet a win regisztrációjára?????? Sose volt még ilyen gondom! Köszönöm a válaszokat!

    – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

  • zeusz55

    senior tag

    válasz zeusz55 #45119 üzenetére

    Ha esetleg valaki keresné!:

    Hiba: 720: Nem sikerült kapcsolatot létrehozni a távoli számítógéppel.
    Error 730: Computer registration is not complete
    Error 720: No PPP control protocols configured.

    ADSL vagy stick NET kapcsolódási hiba! Itt a megoldás, áldott legyen a keze aki megírta! :)
    Alul link!

    "harvest said:
    I hunted for months for a solution to this problem RAS error code 720.

    I have a Thinkpad T60 and about six months ago was suddenly unable to use my Vodafone Vodem so I tried my old Vodafone card modem and it wouldn't work either. Even tried my Sony phone with a cable and it wouldn't work. When I've travelled for the last six months I have had to take my old T42 with me and all the modems work fine with that laptop.

    I have tried many solutions to this and wasted countless hours.

    Today I finally found a tiny free program called rarepair.exe - do a search and you can easily find it but I got it from here

    http://forums.practicallynetworked.com/attachment.php?attachmentid=131

    Click on it and it removes all your network drivers, reboots your machine, reinstalls the drivers and then does a second reboot.

    Everything was restored perfectly. I would have paid serious money for this as it has saved me from doing a fresh XP install which would have taken weeks to get everything reinstalled.

    Please copy this to any sites you have visited while trying to find a solution.

    Microsoft couldn't fix this problem - or pretended it didn't exist. Lenovo are in denial that it exists.

    The person who wrote this little program is a hero!"

    – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

  • zeusz55

    senior tag

    válasz sredna #45142 üzenetére

    svchost 99% ?????

    – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

  • zeusz55

    senior tag

    válasz td #45177 üzenetére

    nemismered még a jó svchost barátunkat!? :D Már évek óta kutatom a megoldást de még nem találtam rá. Mindenféle ok nélkül az sv üthet 99%ot a rendszerbe, és ilyenkor megöl mindnet... sok helyen irnak virusról, de nekem volt már ettől füöggetlenül is. Kiütni kitudod CTR+DEl és leállitod a 99%osat... de nekem ilyenkor pl elmegy a hangkártyám és nem lesz hangom... valamint asszony gépén behal a stickes net... reboot és megjavul ha nem jön ujra a 99%. Amugy egy ujratelepités segit rajta, illetve van valami KBp@Đ#&@ .dat fájl amit ha elinditasz kiöli... nekem eddig még nem sikerült de ha van időd energiád beirod gugliba... ezere ember foglalkozika témával... szóval ne aggódj a lassulásod oka 99% ez! :DD Vagy leállitod mikor meghülyül és viseled az esetleges következményeit, vagy ujrainditgatsz vagy ujratelepitesz, vagy keresel rá megoldást és megosztod ha megtaláltad a tökéletes formulát! :D :)

    – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

Új hozzászólás Aktív témák