Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz Sk8erPeter #8104 üzenetére

    Ja, aláírom, tényleg elég ócska géped van, ez valóban más kategória. Ezzel tényleg semmit nem lehet kezdeni.:B De azért megfontolni érdemes a jövőre nézve, meg főleg azoknak szól akik, már arra mondják hogy csere ha nem 64bit-es a procid. DDR-t is sokan leszólják, de amikor 1.5-ös Cas Latency-je van, akkor azért kenterbe veri DDR3-at enyhe túlzással. Én még szerencsésnek mondhatom magam 3 éves géppemel. Akkor vettem amikor Pci-E váltás készült, kivártam (bár sokan azt mondták nem fog elterjedni :U ), aztán valami erős húzható Prescott proci bele, Ram, videókarit meg nem vittem túlzásba. És milyen jól tettem ha akkor veszek 100k-ért, most csak annyit érne hogy nem 4 hanem 8 fps-el menne a Crisis. Most null pénzért tudok venni ramokat + 25k-ért olyan vid karit százszor gyorsabb mint a mostani X600Pro. És ha most lenne 8600Gt-m, ugyan ott lennék mint a mostani csúcs gépek. Még átvészelem a mostani DDR2 időszakot, mert ugyan az a sors vár rá mint DDR1-re. És ha még újítok null pénzért vedókarit, még vígan elleszek 3 évig, aztán majd akkor váltok a Pci-E2-re, DDR4-re, meg kitudja milyen platformra. Ez 6 év. És úgy hogy a gépem munka gép, meg néha játszok rajta.:D
    Szvsz tök feleseleges fejjel beleugrani a 30+fölötti kártyákba, meg hasonlókba. Most rajzolhatnék grafikont, de inkább nem: időintervaluumonként jonnek ki alap-közép -felső karik, amik pont annyival drágábbak mint ahányszor gyorsabbak. No de az ezen itervallumok közötti időszakokban exponenciálisan nő a sebesség. Ezért simán átlehet ugrani 2-3 generációt, és ezért nem ér semmit a 100k-s kártya. Továbbá bejön a Shader 3.0, 4.0....ott meg is halt. Hiába volt csúcs ha csak shader 3.0-át tud fizikailag...Hiába vettem volna akkor csúcs karit, nem tudnám most élvezni a HDR-t a Stalkerben. Bocs az off-ért. :R

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák