Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex123

    senior tag

    válasz lúzer #6639 üzenetére

    Sajna én sem bírom az angolt de ráküldtem egy webfordítót és hát a lényeget ki lehet ollózni a sorok közül... :)

    "Work-Around: Neked szükséged van egy másik PC/Laptopra és egy USB Pen/Key Drive-ra hogy tedd ezt:
    1) Csatlakoztatja az E220 a XP PC-dhez/laptop
    2) hozzáfér az emulált CD-HOZ Drive és másolja a Contents egészét egy USB Pen Drive-ra.
    3) Kapcsold szét az E220 és a Pen akciót
    4) Csatlakoztatja a Pen Drive-ot a Vista PC-dhez és telepíti a szoftvert, ami használja az Autorun.exe fájlt, (Run ügyintézőként)
    5) Csatlakoztatja az E220 - Vista csak fel fog ismerni egy USB Mass Storage Devicét és az emulált CD-T meghajtó, amihez ez nem férhet hozzá.
    6) Kinyitja az eszközkezelőt (a vezérlőpultban)
    7) Az USB Mass Storage Devicét keresi az Universal Serial Busban controllers" Section

    Ha egynél több van USB Mass Storage Devices, helyes kattanás mindegyik egy,
    válogatott Properties, Details azután Children
    Ha ez a jogot egynek találtad, mondja valahol a Value-ban Huawei.

    8) Helyes kattanás a Mass Storage Devicén és válogatott Update Driver Software-en
    9) Válogatott böngészés a számítógépem
    10) Select Let én csákányoz
    11) Uncheck Show összeegyeztethető eszközök
    12) Válogatott (általános USB vendéglátóvezérlő) a gyártóban, Tabban
    13) Válogatott USB összetett eszköz a modellben, Tabban
    14) Vég szereli be a Composite Devicét driver
    15) Később Vista hozzá fog adni egy másik USB Mass Storage Devicét, és ha te szerencsés vagy, szintén 2 éves vagy Data Interfaces
    16) Ha ez doesn''t észleli a Data Interfacest, újra csatlakoztatja az E220. és szétkapcsolja őt
    17) A látképnek most észlelnie kellene az E220s Data Interfaces egészét
    18) Mikor kérte, hogy beilleszthesse a lemezt, ami tartalmazza a vezetőket, választhassa I don''tot van a lemez
    19) Belép az \Drivers\WinXP az USB-d alkönyvtára Pen akció
    20) Repeat Step 18&19 a második Data Interface-nek
    21) Elindítja a Huawei Mobile Connect (Web''n''Walk Manageredet) Software, és csatlakoztatja:)

    Ez 3-szor nekem működött, remélem, hogy ez szintén neked tesz úgy!
    Feljegyzés: Ez nem javítja meg a Problemöt a korrupt emulált CD-ROM-meghajtóval kapcsolatban!"

    - Alex -

Új hozzászólás Aktív témák