Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • td

    senior tag

    válasz InfiniteReality #45139 üzenetére

    Valószínőleg az USB-nél volt a gond, de nem a kábellel, hanem a portnál, amiben valamiért elég lazán járnak a csatlakozók. Az, hogy a gyakrabban használtnál így van, nem meglepő, de a másodiknál már azért igen. Ez amúgy egy USB2.0-ás kivezetés, ami az alaplap megfelelő csatlakozójára van dugva.

    Pl. amikor digitális fényképezőről másolok fel a gépre, kicsit ott is lassan reagál, bár valamiért működés közben is kicsit lassan kezeli a kártyát (pl. visszanézegetésnél, bekapcsoláskor). A másolás már rendben megy, de volt már olyan korábban, hogy megállt, mert nem érte el az adott képet. Így utólag már leesett, hogy akkor is a kábelt igazgattam utána.

    Egyébként nem vinyóról van szó, hanem memóriakártyáról, ami egy okostelefonnal volt a gépre csatlakoztatva. Nem tudsz olyan file-rendszer helyreállító progit, ami megbízhatóan, biztonságosan működik? Pl. a checkdisk-ben nem bízom, a fenti pendrive-ra is egyszer rászórt egy csomó found.xxx nevű file-t, mert valamit találhatott a gép boot-olásakor, de ebben a formában nekem hasznavehetetlen lenne, amit nyújt. A lényeg az, hogy maga a file-rendszer használhatóvá váljon, legalább azokkal a file-okkal, amikkel aztán végképp nem csináltam semmit, tehát amiket nem érintett a move-olás, amikor a hiba fellépett.

    ''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

Új hozzászólás Aktív témák