Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz Sk8erPeter #25266 üzenetére

    Igazad van, a W7-et mar erdemes lesz feltenni, mert tenyleg gyors es joval kevesebbet zabal mint a Vista, en hasznaltam kb egy hetig es jo volt, eletemben eloszor kuldtem hibajelentest az MS-nek mert belattak hogy ha kerik oket es nem a hatukmogott kerul ki a jelentes akkor segitenek mert nem tolvajnak kell nezni oket hanem embernek es azok tobbsege igen is rendes es segiteni akar. A Firefox-nak is kuldom mindig a jelentest hogy jobb legyen.
    Amikor felteszem a rendszert akkor az MS-fele TweakUi-t hasznalom adig amig keszen nem vagyok a progik - amiknek a a C-n van a helye - telepitesevel beallitasaval majd gpedit.msc, services.msc, es amikor mar nincs semmi hiba vagy ilyesmi akkor lementem az egeszet az Acronis-al. Ezutan teszem fel a Mz Ultimate Tools-t ami az MS-fele tovabbfejlesztese, tulajdonkeppen egy registry buherator csak nem kezzel kell buheralni hanem grafikus feluleten. Regen gyujtogettem a kulonbozo *.reg fajlokat igy megtanultam hogy melyik mit allit at, igy konnyu hasznalni annak aki mar ismeri valamennyire azokat az opciokat amik benne vannak. De ha nem jo kezekbe kerul akkor nemhogy gyorsulna hanem meg inkabb lassul a rendszer ezert nem irtam ki a nevet, de ha Te kerdezed akkor igen mert legalabb Te tudod hogy mit csinalsz, remelem :D
    Amugy az USite.hu-n van egy Klikk nevezetu rovat arra erdemes az RSS-re bejelenkezni, mert szokott lenni heti,havi Top 5-10 es azok kozott lehet remek programokat talalni, ezt is onnan szedtem.

Új hozzászólás Aktív témák