Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Core2duo6600 #21200 üzenetére

    Azért az összes particiót kár töröltetni vele, főleg ha nem pro user...Egy vista telepítésért teljes vinyó reparticionálás... :(

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • bolic

    őstag

    válasz Core2duo6600 #21200 üzenetére

    Köszi! :D

    Akkor most jön az állítólagos utolsó négy kérdésem:

    1. Tegyük fel, hogy az alaplapomat kb. 2 év múlva el fogok adni, együtt lehet eladni és a vevő használhatja továbbra is ezt az OEM-et a "megunt" alaplapommal? Vagy egyszerűen kukába vagy emlékbe tegyek az OEM terméket?

    2. Mikor szűnik meg az aktíválási lehetőség és mikor szoftver hamisításának áldozata leszek? Például véletlenül tesóm telepítette másik gépre a saját OEM-et, máris megszűnik az aktíválási lehetőség? Hogyha az eredeti lemezt lemásolom és a vlite segítségével SP2-re módosítok (mármint "jövendőbeli" Vista SP2-re gondolok) és kiírom az írható lemezt "módosított SP2"-es Vistával, máris elvész a lehetőség? Nagyon szeretném megtudni, hogy mit nem szabad használni/végrehajtani/módosítani és mire figyeljek oda azért a nagy kincset érő termékkulcsért, megköszönnék mégegyszer. :( Ui.: Valahol olvastam, hogy valaki vett eredetit, tovább nem tudott aktíválni és bosszúból torrentból szedett le a Vistát. :Y

    3. A matricát mindenképpen fel kell ragasztani a PC házra? :F Hülyeségnek tűnik, biztosan visszaraknám.

    4. MS belenézhetnek a winyóim tartalmát? Mármint ha találnak egyéb máshol töltött MS terméket találni fognak és igyekeznek kizárni engem a további használatát és ennek aktíválási lehetőségét?

    Azért kérdezem, mert utoljára eredeti Windows95 OSR2-t kaptam, azóta nem szoktam eredetit venni, de most már kénytelen vagyok, csakis nekem megéri venni az OEM-et, a dobozost nem. :))

    Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

Új hozzászólás Aktív témák