Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz #72042496 #30143 üzenetére

    Na, az itthoni gépen is fennvan a Windows 10, de természetesen nem sikerült a 1511-et feltenni, se 1511-re frissíteni, így aktiválni sem a Windows 7 kulcsával. Lentebb írom, hogy mit csináltam eddig, a kérdéseim kiemelve.

    Minden segítséget előre is köszönök, mert én azt gondolom, mindent megtettem hogy flottul működjön az átállás, de mégsem akar összejönnni.

    0, Bekészítettem a dobozos Windows 7-et, hogy annak a kulcsával majd aktiválom a 10-est.
    1, Karácsony előtt letöltöttem a "legfrissebb" Windows 10 telepítőt pendrive-ra a Media Creation Tool-lal.
    2, Feltelepítettem a 10-est, de aktiválni nem sikerült. Nem fogadta el a Windows 7 kulcsát.
    3, Látom, hogy azért, mert egy régi build került fel. Ez normális? Komolyan, egy hónappal az őszi update után még nincs új ISO?
    4, Próbálom frissíteni a rendszert Windows Update-en keresztül a 1511-re. A 1511 látszik, elvileg készen áll, de csak nem települ.
    5, A neten azt írják, hogy Media Creation Tool-on keresztül lehet frissíteni. Elindítom a tool-t, végimegy az őszi update szép hosszú telepítője, és amikor bejelentkezem, még mindig a 10240-es build fogad. Ez úgy mégis mit csinált akkor fél órán keresztül?
    6, Most a 10240-es build alatt frissítést keresve azt írja, naprakész a rendszer. Tényleg ennyire gáz az update, vagy ezt csak álmodom? Van olyan tapasztalat, hogy később megtalálja-e a frissítést? Hogyan lehet felrakni végre ezt a 1511-et?

    Előre is köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák