Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz King Unique #119630 üzenetére

    a "C" meghajtó nem lett megosztva,arra fixen a rendszer ment rá.
    full formázás tény nem volt rajta,csak a kijelölt "0" egység vagyis az SSD az általa felkínált módszerrel,igaz az adott 0 egységet amik osztva lettek partíción belül azt töröltem.
    nem volt kedvem várni több órát a mély formázással.
    msconfig - ezt meg nem találtam így, igen ez jobb lett volna mire írtátok már túl voltam,ettől függetlenül azt az 1-t leszámítva,hogy nem lett lehúzva a HDD az első telepítésnél.-jogos az észrevétel.
    az klónozásnál 1-t nem szerettem,de lehet a program hibája vagy nem volt benne ez a funkció,hogy 120Gb és a 240Gb esetén kell vacakolni az illesztésnél.
    azonos méretnél nincs gond.

    korábban ott akkor azért volt a kavar az első telepítésnél,hogy a Win 10 Home-t a Microsoft nem engedte digitálisan aktiválni- lévén alaplap + proci csere volt. így aztán sebtiben a Win 10 Pro lett felrakva amit anno vettem (volt felesleg nekem)

    majd holnap jön haza a gyerek,elmondom neki,hogy baki csúszott a dologba,hogy rajta hagytuk a HDD-t az első telepítésnél. majd eldönti marad így vagy újra rakom az egészet és akkor már figyelni fogom azt a sata HDD-s kábelt. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák