Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz Exodius #70207 üzenetére

    véleményem szerint alap windows probléma okozhatja a sok programhibádat, most megnéztem én is, nekem is tele van hibákkal, a 80%-a az Windows nem megfeleően lett leállítva,pedig mindig startmenüs leállítással állítom le a gépet,gondolom az utorrentem is ekkor omlik össze mivel nem zárja be rendesen az alkamzást
    ez 12.12.-én [kép]
    ez meg másnap 12.13.-án [kép]
    az érdekesség az hogy leállításkor semmilyen hibát nem ír ki,még is azt jegyzi be az Eseménynaplóba hogy hibásan állt le , ezt 12.14.-én jegyezte be [kép] hogy a "A rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően. Ez a hiba azért fordulhatott elő, mert a rendszer nem válaszolt, összeomlott nem omlott össze vagy váratlanul megszűnt az energiaellátása." nem váratlanul szűnt meg véleményem szerint ez csak akkor következhet be elméletileg ha az ACPI meghajtó nem 100%-san kompatibilis...mondjuk nekem ez lehet a gond mert ősrégi a laptopom és a SIS chipsettel nem hinném hogy 100%-san működik együtt a Windows 10 :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák