Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz zzola #49416 üzenetére

    Üdv!
    Nekem még mindig nem kristálytiszta, hogy alaplap csere esetén, hogy is lehet az új cuccot aktiválni. Én is az MS fiókhoz regisztráltam mind a két PC-met, az egyik egy Asus mini PC(UN45H), ezt gyárilag előtelepített Win 10-el vettem, itt biztos. hogy nem lesz gond egy esetleges újratelepítés után, ráadásul ennél nem is lehet cserélni az alaplapot.
    A másik az asztali PC, ez Win 7-es licenszről lett frissítve Win 10-re, majd az évfordulós frissítés után tisztán újratelepítve.

    Tehát, ha lenne egy alapcsere, ezután újratelepítem a Win 10-et, akkor a gépházban még a telepítés előtt használjam a "Számítógép eltávolítása" opciót, vagy telepítés után?
    Azután, ha megtörtént az eltávolítás a fiókból, és ott az új alaplapos gép, a tiszta telepítésű Winnel, de aktiválatlanul, na innentől mit is kell pontosan csinálni, adjam meg esetleg újra a Win7-es telepítő kulcsot, vagy mi az eljárás?

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák