Új hozzászólás Aktív témák

  • kl1max

    újonc

    Üdv!
    A következő a problémám.Vettem egy Acer Aspire E5 573G-31 DL Laptopot amin alapból egy Linpus Linux volt található.Gondoltam felteszek egy Windows 7 et (tört,dvd ről,ultimate,x64) a gépre kisebb akadályokba ütköztem de végül sikerült eljutnom a telepítésig ahol is 13% nál gondolt egyet a gépem és szépen kikapcsolt. Sebaj letöltöttem egy másikat szintén Windows 7 (tört,x64,ultimate,ncore ról ezúttal magyar nyelvű telepítővel,ezúttal USB ről bootolva).Sikeresen ment a telepítés fel is került a Win 7 a gépre bejött az asztal pár percig futott majd befagyott és lekapcsolt.Itt már kicsit kezdtem ideges lenni de összeszedtem magam és megpróbálkoztam egy Win10 el ( Professional VL x64 HUN VLSC) itt is sokat szenvedtem pl olyan errorokkal mint: machine_check_exception,de túljutottam rajta szépen bejött az asztal már örültem hogy ez végre sikerült mert nem állt le 1 perc múlva,aztán rá kellett eszmélnem hogy nem sikerült mivel a hiba megint előjött 10-20-30 perces használat után szintén befagyott majd ujraindult most pedig ott tartok hogy csak lefagy és a szép on gombbal kell kikapcsolnom majd vissza.Abból adódóan hogy folyamatosan kikapcsol drivereket sem sikerült feltennem. A következő megállapításra jutottam, vagy hardwares problémám van (HDD?Akku?Ram?) vagy pedig orvosolható valamilyen egyszerű vagy nem egyszerű beállítással.Próbáltam már rengeteg dolgot amiket külföldi forumokon olvastam de nem találtam megoldást.Olvastam pár helyen hogy a Bios frissités talán megoldáshoz vehethet de nem nagyon értek hozzá így nem szeretném elrontani a vadiúj laposomat.Végső elkeseredésemben hozzátok fordulok segítségért hátha rejtőzik itt egy olyan ember aki találkozott már a hibával.
    Előre is köszönöm a segítő kommenteket! :R :R

Új hozzászólás Aktív témák