Új hozzászólás Aktív témák

  • J.C.G.

    aktív tag

    Sziasztok.

    Tegnap egy elég furcsa jelenséget produkált a gépem. Pont akkor kezdett villámlani, dörögni az ég amikor hirtelen elment a kép (fekete) majd visszajött, majd másodjára már teljesen elsötétült a képernyő. Azt láttam, hogy a monitor gombja sárgán világít viszont a pc bekapcsológombja nem villogott a szokásos módon. Néztem a kábelt mozgatva, majd kicseréltem a HDMI kábelt egy DVI-D-re, de semmi változás. Ekkor próáltam a PC power gombját megnyomva, majd hosszan, egyre hosszabban nyomva újraindítani a gépet, de semmi reakció. Hoztam másik monitort amivel megint sikertelen voltam, majd áramtalanítottam a rendszert és lőn fény az alagút végén, felvillant a képernyő, majd jött a frissítések telepítése kérjük ne kapcsolja ki... Na azóta működik kop, kop, kop a gépem.

    Viszont észre vettem egy furcsaságot, nem tudom azóta van-e vagy most mi ez. Az óra mellett a tálcán ott van az időjárás, tök jó, klikk rá erre mindenféle 444 meg index és hasonló hírfolyam. Szerencsére ezeket el tudtam tüntetni, de szeretném az összes híroldalt kiiktatni, se NLC se Dívány nem érdekel, ne ajánlgasson semmit. Legyen ott az időjárás a pénzügy és a sport. Ezt meg lehetne oldani valahogy?

Új hozzászólás Aktív témák