Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz King Unique #135071 üzenetére

    Ne haragudj, de komolyan én nem értem, hogy TE miért nem érted amit írok. Egyszerűen mindent úgy csinálok, ahogy KELL, de mégsem tudja telepíteni az UPGRADET sem.
    A hibakódot meg hiába írja ki, írtam azt is, hogy a megoldási javaslatok nem jöttek be.
    Azon túl azt sem értem hogy ezt a linked adod a szöveges hiba magyarázatra : példával
    Ez abban a szöveges magyarázat, hogy kiírja, hogy nem sikerült? Mert nem látok mást. ;]
    De most ezt végigviszem, -( ismertetett ) - de elképzelhető szűz install lesz, már lelkileg készítem magamat.
    Egyébként csak azt sajnálom, hogy minden flottul működik, hogy ezt a fránya frissítést miért nem tudja akkor megcsinálni.
    Tudom nincs a sok sok év alatti - kb 15-20év - használatban szétcseszve, mert a kezdetektől volt Ghost mentés és most is van és ha szükséges volt vissza lett töltve, sőt még olyan is volt hogy negyedévente, hogy legyen jó.
    Egyébként eszerint: [kép] , most javított valamit, akkor jön a következő parancssor.

    U.I: Egyébként meg nagyon szépen köszönöm a türelmed - tudom a kis ujjadban van a win.
    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák