Új hozzászólás Aktív témák

  • Flowtation

    őstag

    Sziasztok!
    Biztosan volt már téma gondolom, kicsit próbáltam a hibára keresni, nem sok eredménnyel. Van 3 gép itthon, egy dell 3020, egy összerakott (asrcok b250-hdv lap) és egy asus laptop. Vettem a gyerekeknek 3 db mikrofonos fülest, az online oktatáshoz, semmi különös egy olcsó cucc (de biztosan működnek). Az a problémám, hogy a mikrofon nagyon hektikusan működik akármelyik gépen próbáltam. A két asztalin külön windows verzió volt (20h2 a nagy gépen, a másikon az előbbi verzió, már nem emlékszem). Próbáltam mindent, drivereket frissíteni mindegyiken, de semmi javulás, egyszer működik, máskor nem, ha áttettem az alapértelmezett eszközt a keverőre, majd vissza, akkor megjavult, utána megint nem... Talán annyit figyeltem, meg, hogy ha bedugva indítom újra, akkor jó addig amíg ki nem húzom megint. Egyszerűen nem jövök rá hogy mi lehet a hiba, de több helyen is olvastam, hogy a win10 nem igazán kezeli jól ezeket a hang-dolgokat.
    Van valakinek tippje, hogy mit tudok még tenni? Már ott tartok, hogy valami usb-s fülest kéne vennem...
    Köszönöm előre is!

    Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

Új hozzászólás Aktív témák