Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    Felraktam ma én is, de annyira nem voltam elájulva tőle, ami elsőre szembetűnt, az új értesítési központ.
    Ablakanimáció nem rossz, bár szerintem annyira nem is hiányzott eddig se egy ilyen és kicsit "belassult" hatást kelt...Ami nem tetszik, h a hálózati kapcsolatok ikont megnyitva, nem a 8.1-en is megszokott és a 7-eshez is némileg hasonló menü/ chamrs sáv jön elő, hanem egyből a gépházba dob állítgatni a netet....nekem ez kicsit túlzás, bőven jó volt a régi megoldás.

    (#1216) Ghard: kényes dolog nagyon ezeknél a béta OS-eknél az AV kérdése....ugye Defender egy kalap sz@r és szívesen feltenne az ember vmi jobbat. DE, én pont ma szívtam egy nagyot Avast 2015-el....miután felment, elkezdett szinte minden létező rendszerfolyamatot fenyegetésként azonosítani és blokkolt mindent, olyan téren, h leállítani sem tudtam Start menüből a rendszert... :W Tehát újra kellett raknom, majd holnap megy fe még1x a 9860...
    Ezek a kínai AV-k talán jobbak ilyen téren, Baidu 2015 is ment rajta aránylag jól, bár 2-3 fura riasztása volt annak is... Qihoo 360 ez tuti kompatibilis vele :F

Új hozzászólás Aktív témák