Új hozzászólás Aktív témák

  • Alveus

    tag

    Sziasztok, nem biztos, hogy jó helyre írok.

    Egyszer már írtam ezzel a hibával kapcsolatban, akkor abban maradtunk, hogy driver gond.
    Friss gép, friss telepítés legújabb driverek, és annyira recseg a hang (integrált), hogy még a kép is szaggat.

    Azóta, annyi fejlemény van, hogy megérkezett a hangkártyához a riser kábel, így betudtam üzemelni azt, nos a hiba maradt, így elkezdem bújni a biost, és átállítottam a PCIE sebességet 2x8-ra az 1x16 helyett. Öröm és boldogság, működött, nem recseg a hang nem szaggat a kép, na igen ám,csak, hogy innentől kezdve meg kurva instabil az egész.

    A kérdésem, a videokártya is Riser kábellel van kötve, lehetséges, hogy a kábel a szar és szívat halálra? (Thermaltake Core p5-s házhoz adták) Hogy rátegyem direktbe a lapra a kártyát az egyenlőre azért kerülném, mert hogy be van vizezve az egész, és elég macera lenne szétszedni.

    Igaziból, ténylg csak azt kérdezem, hogy a kábel, okozhat ilyen hibát? Mert ha igen, akkor veszek egy Asusvagy egy Fractal kábelt, és azzal még megpróbálom, mielőtt szétrobbantanám az egészet.

    köszi a választ

Új hozzászólás Aktív témák