Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland-87

    aktív tag

    Üdv!
    Sajnálatos módon kellett vennem egy új laptopot mert a régit sikerült megfürdetni. Egy Acer Aspire A515-52G lett a kiszemelt, az előző majdnem ugyanez volt csak 51G változatban. A régi laptopból az SSD átkerült ebbe először megmaradt a régi win telepítés ami működött is szépen annak ellenére hogy majdnem teljesen más chipset van ebben a gépben de a bluetooth nagyon durván lagol és akadozik, de csak akkor ha online tartalmat hallgatok, emiatt újraraktam a windowst egy teljesen új tiszta telepítéssel de a probléma nem szűnt meg, már áttúrtam a google által megtalált összes oldalt és az azokon található ötleteket is kipróbáltam de nem javított semmit a helyzeten, amit még észrevettem az hogy csak akkumulátoros üzemmódban akad a BT, töltőre dugva nem vacakol szóval az a tippem hogy valami energiatakarékossági dolog szól bele, de vajon mi? Mert ha teljesítmény módra teszem akkor sem szűnik meg a probléma, a processzor akkuról teljesítmény módban sem megy akkora órajelen mint hálózatról ez az egy biztos, nem tudom ennek lehet-e köze hozzá. A gyári hangillesztővel sem jobb a helyzet illetve a gyári wifi és BT driverekkel is próbálkoztam már de semmi. Valaki futott már hasonlóba? Mit próbálhatnék még ki? A hangszóró jó mert más eszközről nem akad a hang.

Új hozzászólás Aktív témák