Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robotnyk

    tag

    szakértők véleményét szeretném kikérni. először azt hittem, hogy csak a játékok hibája, de most már túl soknál fordult elő hasonló probléma.

    8.1-es windows, frissítve, C: meghajtó ahova telepítve van egy 120 gigás SSD, a másodlagos egy hdd. a játékokat utóbbira telepítem. már 3 játéknál okozott ez hibát. a splinter cell blacklist (eredeti, uplay alól telepítve) nem indult el (a feladatkezelőben látszott, de egyébként DOA), az új thiefben (eredeti, steames verzió) nem volt zene, szinkronhangok és felirat, a standalone assassins creed freedom cry dlc pedig induláskor azonnal lefagyott. mindhárom hiba megoldódott, mikor a C:-re kerültek.

    van valami ötlet, hogy mi okozhatja ezt, illetve hogyan lehetne megoldani? rövidtávon oké, működnek a játékok, de nem ideális, nincs annyi szabad hely az SSD-n, hogy több játékot tartósan azon tároljak.

    köszi!

    szerk: admin módban futtatás nem segített egyiken sem. egyetlen felhasználó van beállítva, jelszó nélkül

    [ Szerkesztve ]

  • robotnyk

    tag

    válasz zoltan6 #46576 üzenetére

    nincs, sőt volt amelyik könyvtárnevéből a speciális karaktereket is kitöröltem (pl a splinter cell, ami trademark meg copyright karakterrel települ), de nem. a felhasználói névben sincs ékezet, semmi különleges karakter.

    én valami file hozzáférési dologra gyanakszom, hogy valamilyen fileokat másodlagos tárolóról nem enged elérni a win, de ez csak tipp, és annyira nem is értek hozzá. tegnap az assassins creed exéjét próbáltam állítgatni, a rendszergazdaként futtatás mellett a biztonság fülön minden felhasználói engedélyt bekapcsolni, de az sem segített.

Új hozzászólás Aktív témák