Új hozzászólás Aktív témák

  • exor

    tag

    Hi!
    Kiprobáltam, hogy felraktam a 32Bites Windows 8 at egy 16GB-os usb3 as pendrive-ra..
    Először iszonyat lassú volt, de kb 15perc használat után "begyorsult" és teljesen normálisan használható lenne.., viszont akadt 1-2 probléma, kb 15 percem volt megnézni, még nem igazán foglakoztam vele, de 1. Windows update nem frissít semmit, checking updates után kiírja, hogy error, meg valami hibakódot(amugy a net az megy) 2. nincs akkumulator ikon alul a tálcán, és ahol belehet állítani (select power plan vagy mi) control panelbe, hogy energiatakarékos, kiegyensúlyozott stb.. ott sincs olyan mint win7nél, hogy 2 féle beállitasi lehetőség, egyik akkurol üzemelt a masik halozatrol, szoval "ugy kezeli a laptopot mintha csak egy asztali pc lenne".
    Volt valakinek hasonló este, vagy van rá megoldás? (Nem igazán foglalkoztam vele többet majd ha lesz időm.)
    Egyébként a nappaliban a netezős gépen, már pár hete win8 cp megy és nagyon gyors még a frissen telepített win7hez képest is és ott semmi bajom vele eddig, minden megy.

Új hozzászólás Aktív témák