Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • treker42

    tag

    Miért állítódik át a boot sorrend?
    Történet úgy kezdődött hogy informatikus feújjította gépet xp volt rajta majd adatmentés után .win 7 ultimate-et rakott fel másik merevlemezre most (F meghajtó azt hiszem régen se a c-n volt ha ez lényeges) de nem törölte le.. old windows mappába került. új merevlemezt is kapott a gép melyet ketté particionált, most a C-n van a win 7 .
    A probléma: néha néha előfordult angol xp-ként akart betöltődni, majd hiányzott neki így fájl de működött. biosban át kellett állítani a boot sorrendet ez egy időre megoldott majd megint elő fordult.

    Végül letöröltem az egész régi windows mappát.Hónapok teltek el nyugodtan. Nemrég viszont péntek 13.-a lévén újra elő akart jönni, de már nem volt mit betölteni: telepítse újra....keresi ezt a hal.dll fájlt... szóval szeretném ha nem kellene ilyenkor a biosban turkálni, nem mindig van a gépnél ehhez értő személy aki meg nagyon mérges emiatt:) (informatikusnak lövése sincs a probléma megoldásáról)Szóval mit kéne kitörölni vagy machinálni? HDD-nem lett kihúzva, mobilrack nem lett berakva.intézőben F-en látható rejtett mappák,fájlok melyek régiek:sqmdata00-és számozva tovább.
    $AVG8.VAULT$
    $AVG
    F:\Documents and Settings\Default User is van még ha érdekes
    vez.pult/rendszer stb...A rendszerindításnál néztem lát e más oprendszert de csak windows 7 volt

    Remélem tudtok segíteni!

    [ Szerkesztve ]

    sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe 4+8 Ipad Air- Lenovo A1000 és egy bedöglött WayteQ xTAB-79QCI

  • treker42

    tag

    válasz Sub-ZeRo #13197 üzenetére

    Reméltem hogy el, lehet kerölni az újra telepítést. Ha csak a régi xp-s hdd-t törlöm/formázom? Vagy a bioszban van a probléma ? Mi maradt az xp-ből, amit megtalál és be akarja tölteni, mert ha csak a sorrend változik de azon nincs rendszer tovább kéne lépnie nem?

    sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe 4+8 Ipad Air- Lenovo A1000 és egy bedöglött WayteQ xTAB-79QCI

Új hozzászólás Aktív témák