Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Suleji

    csendes tag

    Ahoi!

    Egy olyan problémám lenne , hogy most váltottam net szolgáltatót és meg is kaptam minden információt a belépéshez.
    Csak hogy 651es hibát kapok , minden egyes alkalommal ahányszor megkísérelek belépni.

    A netem 30/30 fiber net , mivel kábel net ezért gondolom tudok router és modem nélkül is csatlakozni és hát így is szeretnék , de mindenesetre van egy D-link wifis routerem
    Próbáltam ezzel is de nem ment a hiba ugyanaz , PPPoE kapcsolódást választottam , nem tudom jól döntöttem-e , úgy tudom ezt csak Adsl-nél kell de Dchp-vel se ment..
    Próbáltam fájl átírást a system32-ben raspppo fájlt... nem ment
    akkor gondoltam megnézem az Ip címem , beállítottam automatikusra és a DNS-t is.
    Így se jó.... ok akkor ipconfig és renew... mivel rossz az Ip cím amit kihoz a config , mert az az Ip felvan tüntetve a papíron amit mellékeltek , hogy ha az szerepel ott akkor cserélni kell.
    meg ispróbáltam renew-al , el is kezdi az Ip konfigurálását de pár perc múlva kiírja , hogy
    Hiba történt a helyi kapcsolat adapter megújítása közben: nem sikerült kapcsolatot létesíteni a DCHP kiszolgálóval...
    Szóval így se jó...nem értem korábban nem volt ilyen probléma...
    Lehet elfelejtettem valamit??
    Megköszönném valaki segítségét , tényleg mert már 5 órát szórakoztam vele... :S
    Amúgy most mobilnetről vagyok , de amikor a másikat akarom aktiválni vagy Ip-t kérni mindig letiltottam... szal ez sem lehetett akadály... tűzfal off virusírtó off...
    Windows 7 Ultimate egy hete telepitettem újra...

    PLS HEEELP!!!! :(

  • Suleji

    csendes tag

    válasz eketomy #11608 üzenetére

    Megcsináltam , de továbbre sem jó , de most legalább nem 651es hibát kapok , hanem DNS hibát.
    Próbáltam aktiválni a netet a szolgáltatónál is de ott azt írták , hogy a jelenlegi IP címem hibás.
    De amúgy ha kaptam felhasználó nevet és jelszót akkor valahol csatlakozni kell..vagy csak aktiválni... de ahhoz IP csere kell.... az aktiváláshoz meg net.
    Az Ip.met kellene változtatni mert rossz , azt gondolom DHCP beállitás kell , na de hogyan?

Új hozzászólás Aktív témák