Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Inv1sus

    addikt

    válasz modder #5358 üzenetére

    Esetleg feltöltöd egy köztes szerverre az anyagot, majd a szóbanforgó szervernek csak egy url-t küldesz el, hogy honnan tudja a programod lehúzni az anyagot szerver oldalon a tárhelyről.

    Hú hallod, tök jó ötletet adtál. :C Nagyon köszönöm! Imádlak! ;]

    Arra gondoltam ebből kiindulva, hogy csinálok egy admin oldalt a tárhelyemen, ahol megszerkesztgethetik a tartalmakat aztán az ő oldaluk meg innen szedné le a kész html vagy xml adatokat. Kérdés, hogy ezt így engednék-e...

    Csúcs szuper vagy! :R

    Ez nekem miért nem jutott eszembe. :F

    Köszönöm a hozzászólásod többi részét is, bár nekem kicsit kínai és ahogy mondtad, kicsi az esélye, hogy működni fog a megkötéseket miatt, amiről én még egyelőre nem tudok... Ja, egyébként nincs adatbázis se...

    [ Szerkesztve ]

    *** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz modder #5358 üzenetére

    "nem akarták, hogy rosszindulatú php kódot töltsenek föl"
    Oszt' annyira elővigyázatosak, hogy inkább nem oldják meg azt az igen bonyolult feladatot, hogy ne lehessen futtatni azt a PHP-kódot. :D
    Amúgy lehet, hogy csak ezáltal lett meg a hamis biztonságérzetük, hogy ilyen metódusokat nem engedélyeznek. De ezek szerint SEMMILYEN, felhasználótól érkező adatot nem látnak szívesen, nehogy má' a júzer tudjon küldeni egy levelet mondjuk online felületen. :D
    (Ja, egyébként nehogy úgy tűnjön, nem veled vitatkozom, jókat mondtál, csak nem értem az ilyen mentalitású rendszergizdákat. :D)

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák