Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Inv1sus #5046 üzenetére

    Kicsit túl negatívan állsz hozzá, amit alapvetően nem csodálok, mert sajnos az a helyzet, hogy tényleg elég sok megbízhatatlan magyar cég van, de ez nem jelenti azt, hogy ne lenne legalább ugyanennyi, vagy még több külföldi cég is megbízhatatlan.
    A tapasztalatomat pontosan azért írtam le, hogy ha valaki vacillál, hogy merjen-e a Tárhelyparkhoz költözni, akkor az én válaszom egyelőre egy elég erős IGEN - pont annak fényében, hogy volt már nekem is negatív tapasztalatom más cégekkel.
    Az viszont nagyon tetszik, ha egy cégnél azt érzem, hogy emberszámba vesznek, és gyorsan haladnak a dolgok, és nyugodtan tehetem ölbe a kezemet, hogy minden faszán működik.
    Hidd el, nekem aztán nem érdekem védni a cég érdekeit, mert semmilyen közöm nincs hozzájuk, ha negatív tapasztalataim lettek volna, akkor azt is ugyanígy leírtam volna, mert mint már gondolom láttátok, nem szokásom visszafogni magamat, ha vélemény-nyilvánításról van szó. :D
    De mondom, öröm látni, ha létezik olyan magyar webhostinggal foglalkozó cég, ami nagyjából úgy is működik, ahogy illene. Ha már van ilyen irányú tapasztalatom, akkor miért is ne írnám le.

    (#5047) Speeedfire : jaja, remélem, később is ugyanez lesz a véleményem. Most is próbáltam megizzasztani, sokszor b@szogattam az F5-öt egymás után mindenféle időpontokban, hogy hátha az oldal egy idő után bemondja az unalmast, de eddig mindig ők nyertek. :D Nem lenne rossz, ha legalább ilyen lenne az átlagos színvonal.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák