Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz Sk8erPeter #2631 üzenetére

    látom, az utoló csakazértis, nem is akarok róla többet beszélni, legyen igazad. hozol egy értelmetlen példát, és aki kijavítja, az a beszólós hülye. tudom, az vagyok, ennyi

    Ha maga a kód emberi szemmel is áttekinthető, emberi aggyal is felfogható, működőképes és szintaktikailag helyes (és nem valami összegányolt rakás szar), akkor maga a konkrét megvalósítás (akár table-lel, akár div-vel) tök mindegy, ilyenkor már csak az a lényeges, hogy ki melyiket tudja kényelmesebben módosítani, átlátni.

    erről beszélünk. míg egy táblázatos megoldást forrásból is le tudsz követni szemmel, mert sor sor után, mező mező után, mi mi után következik, addig div-boxoknál fingod nincs arról, mi mi után jön, egyszerre kell nyitva legyen a html forrás, a css forrás, és lehetőleg látni a lapot renderelve, hogy tudd
    - hova szerették volna tenni
    - valójában hol van
    nekem is vannak olyan lapjaim, ahol a /body előtt van a lep tetejéről a menü, és sorolhatnám.

    és pl táblázatos rendszernél nem keletkezik olyan hiba, amivel heteket szívtam, hogy ha dőlt betűvel írnak a boxba, akkor szélesebb lesz, és szétesik az oldal, de CSAK ie alatt, mindenhol máshol jó. ez táblázattal soha nem gond.

    és olyan se, hogy a változó sormagas boxok egymás alá törnek, és a bal box jobbra kerül, mert jobb oldalt volt egy kis hely.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák